Brugernavn
 
  Password
    Glemt password?  

  Klik her for at oprette en profil


11m herresenior/gadehaveskolen

Lørdag
1
0.00 

8m herre senior 2/Bane 5

Mandag
1
2
3
18.30   
18.45   
19.00   
19.15   
19.30   
19.45   
Onsdag
1
2
3
18.30   
18.45   
19.00   
19.15   
19.30   
19.45   

Gadehaveskolen Oldboys/bane 4

Tirsdag
1
2
3
4
5
18.30     
18.45     
19.00     
19.15     
19.30     
19.45     
20.00     
20.15     
Torsdag
1
2
3
4
5
18.30     
18.45     
19.00     
19.15     
19.30     
19.45     
20.00     
20.15     

Gadehaveskolen pol. 8 mand/bane 1

Fredag
1
2
3
4
5
18.00     
18.15     
18.30     
18.45     
19.00     
19.15     
19.30     
19.45     

Gadehaveskolen S6/bane 5

Tirsdag
1
2
3
4
5
18.30     
18.45     
19.00     
19.15     
19.30     
19.45     
20.00     
20.15     
Torsdag
1
2
3
4
5
18.30     
18.45     
19.00     
19.15     
19.30     
19.45     
20.00     
20.15     

Gadehaveskolen U11 drenge 1. holdet/bane 1

Tirsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00     
18.15     
Torsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00     
18.15     

Gadehaveskolen U11 drenge 2. holdet/bane 1

Mandag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00     
18.15     
Onsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00     
18.15     

Gadehaveskolen U12 drenge 1. holdet/bane 2

Tirsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00     
18.15     
Torsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00     
18.15     

Gadehaveskolen U12 drenge 2. holdet/bane 3

Tirsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00     
18.15     
Torsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00     
18.15     

Gadehaveskolen U13 drenge/bane 2

Mandag
1
2
3
4
5
18.30     
18.45     
19.00     
19.15     
19.30     
19.45     
Onsdag
1
2
3
4
5
18.30     
18.45     
19.00     
19.15     
19.30     
19.45     

Gadehaveskolen U15 drenge/bane 3

Mandag
1
2
3
4
5
18.00     
18.15     
18.30     
18.45     
19.00     
19.15     
Onsdag
1
2
3
4
5
18.00     
18.15     
18.30     
18.45     
19.00     
19.15     

Gadehaveskolen U15 piger/bane 4

Tirsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00     
18.15     
Torsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00     
18.15     

Gadehaveskolen U6 drenge/Bane 5

Mandag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
Onsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     

Gadehaveskolen U7/u8 drenge/bane 5

Tirsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
Torsdag
1
2
3
4
5
17.00     
17.15     
17.30     
17.45